WILDA SIBERICA

Sarja kirjeldus

TEE NAGU METSLOOMAD

 

Lõime lemmikloomade hooldamiseks uue tootesarja – WILDA SIBERICA. Brändi tooted põhinevad taimedel, mis on kogutud nende looduslikes kasvutingimustes. Seda maitsetaimede kogumise meetodit nimetatakse “METSIKuks saagikoristuseks”.

 

MIS ON AINULT SEL VIISIL ÜRTIDE KOGUMISES?

 

Alustuseks kasvatatakse tööstuslikult kogutud maitsetaimi spetsialiseeritud taludes. Maitsetaimi külvatakse, väetatakse ja kasvatatakse nagu tavalisi teravilja, et saada suurim saak. Sageli kasutatakse keemilisi väetisi. Kogumisel kasutatakse ka põllumajandustehnikat.

Kahtlemata on ka sellistest ürtidest valmistatud tooted õige kasutamise korral kasulikud või vähemalt mitte kahjulikud. Wild Harvesting tähendab seda, et korjatud ürdid kasvasid looduses, nende loomulikes kasvutingimustes, ilma välismõjudele kokku puutumata, mis tähendab, et need ei sisalda kahjulikke aineid; sellised taimed läbisid loodusliku valiku – ainult elujõulised, tugevad taimed, rikkad kasulike, aktiivsete komponentide poolest.

Siberi looduslikud ürdid, mida on kasutatud Wilda Siberica, Natura Siberica toodete ja muude kaubamärkide kui “vanaema Agafia retseptide” loomisel, on kogutud kohalikele elanikele KHAKASSIA mägedes, Kunashiri saarel või ainulaadses mägipiirkonnas Kamtšatkal.

Mõned Wilda Siberica toodete valmistamisel kasutatavad looduslikud taimed on saanud ICEA AS ORGANIC sertifikaadi, mis tõestab nende ohutust ja tõhusust:

RHODIOLA ROSEA
LUMIKLADOONIA
SIBERI CRANESBILL
ASIAN YARROOW (Siberi daami rakett, Siberi kullhabe)

MEIE TOOTED VASTAVAD EUROOPA KVALITEEDISTANDARDIDELE ORGAANILISTE LEMMIKUHOOLDUSKOSMEETIKAGA, MIS ON KINNITATUD ARVUJUTE PRESTIIŽSTE SERTIFIKAATIDEGA.

Lemmiklooma hooldus