Kosmeetikast

Natura Siberica on looduslik ja orgaaniline kosmeetika, mis põhineb metsikutel ürtidel ja Siberi taimedel. Valemi puhtus on garanteeritud Euroopa BDIH, ECOCERT, COSMOS ja ICEA kosmeetika sertifikaatidega.

Natura Siberica tooted ei sisalda tehislikke värv- ega lõhnaaineid ning tootmisahelas ei kasutata naftasaadusi ega geneetiliselt muudatud komponente.

Natura Siberica kosmeetikatoodetega ei korraldata mitte kunagi loomkatseid.

Natura Siberica unikaalne omadus – Siberi adaptogeensete taimede ekstraktid. Adaptogeensete taimede grupp (s. „adaptatsioon“)  elas üle jääaja ainult tänu oma unikaalsele võimele kohaneda Siberi eriti karmide kliimatingimustega. Ellujäämiseks taiga rasketes tingimustes kontsentreerisid need taimed endasse eeterlikke õlisid ja toitaineid. Selle protsessi tulemuseks sai haruldaste omaduste väljatöötamine, mida kasutades on võimalik parandada üldist toonust ning teraapia puhul aeglustada naha vananemist.

Tootmise põhimõtted

Filosoofia

Maailmas on vähe jäänud alles neid paiku, kus on säilinud naturaalne vabalt kasvav külluslik ning liigirohke taimestik. Selleks, et suunata sealne eluenergia tervise ja ilu heaks, kasutame modernset tootmistehnoloogiat ning kontrollime väga rangelt igat etappi tootmisprotsessis. Tänu sellele saavad metsikult kasvanud taimed näidata maksimaalset potentsiaali.

Missioon

Naturaalsed tervisekosmeetikatooted tõestavad oma kasu, me usume enda toodetesse ja professionaalsesse kollektiivi. Eestisse tehase rajamise eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteedilist toodangut mõistlike hindadega. Toodang on valmistatud metsikult kasvanud ravitaimedest kohalikul turul ning Euroopa Liidus.

Visioon

Tehase eesmärgiks on jõuda inimeste teadvustesse, viies nendeni arusaama, et meie kõrgkvaliteediliste toodete kasutamine tagab neile ilu, elujõu ja heaolu. Meie eesmärgiks on oma toodanguga jõuda kauplustes tuntud brändid kõrvale.