Sarjad

Face Care

Loe edasi

Hydrolate

Uued sertifitseeritud juuksehooldustooted, mis põhinevad hüdrolaadil - taimedest destilleerimise teel saadud vitamiinide ja mineraalide kontsentreeritud kokteilil. Klassikaline juuksehooldus on nüüd veelgi tõhusam. Hüdrolaat on juba iidsetest aegadest tuntud kõige salapärasem toode, mida sageli nimetatakse ka lille- või lõhnaveeks. Kaasaegses kosmetoloogias koguvad nad taas populaarsust oma ainulaadsete omaduste ja loodusliku päritolu tõttu.
Loe edasi

Natura Kamchatka

2016. aasta kevadel panime Kamtšatkal meie orgaanilises farmis maha esimesed metsikult kasvavate taimede seemned. Meie põhimõtteks on säilitada metsikult kasvavad taimed ja saada toorainet ilma Kamtšatka loodusressurssidele kahju tekitamata. Kohe pärast saagikoristust farmis eraldame värsketest ürtidest taimsed ekstraktid, milles on maksimaalne kontsentratsioon kasulikke aineid tõhusaks naha eest hoolitsemiseks. KAMTŠATKAL KASVAB ÜLE 1200 TAIMELIIGI, MILLEST 100 LIIKI EI ESINE KUSAGIL MUJAL KOGU PLANEEDIL.
Loe edasi

Super Siberica Professional

Uus tootesari põhineb unikaalsete ja väekate Siberi taimede hüdrolaatidel (taimsetel destillaatidel). Hüdrolaat on taimedest destilleeritud vitamiinide ja mineraalide kontsentreeritud kokteil. Hüdrolaatidel põhineva koostisega juuksehooldustooted on palju tõhusamad kui vee baasil valmistatud kuna neis säilib taime bioaktiivsete ainete maksimaalne kogus. . SUPER SIBERICA hõlmab endas uudset tehnoloogiat ning kuulsaid ja tõhusaid taimi Siberist.Super Siberica juuksehooldustooted niisutavad ja taastavad juuksestruktuuri, kindlustades suurepärase läike. Kõik Super Siberica tooted on Vegan sertifikaadiga, mis tähendab, et tooted ei sisalda loomseid saadusi ega loomseid kõrvalsaadusi ning neid ei ole loomadel testitud.
Loe edasi

Ultra Protective

Meie spetsialistid lõid unikaalse Siberi aktiivsete ravimtaimede kompleksi, mis ühendab endas Siberi kingitusi: orgaanilisi puju-, kummeli-, nõgeseekstrakte ning looduslikke salvei ja rosmariini õlisid. Sellisena taimede kombinatsioon on tõsiselt võimas oma antibakteriaalsete ja kaitstavate omaduste poolest
Loe edasi

Flora Siberica

Sari Flora Siberica on inspireeritud tuntud Saksa botaaniku Johann Georg Gmelini samanimelisest tööst. See on põnev ülevaade põhja flora tervise- ja iluomadustest. Nende teadmiste ja mõistmiste järgi on kokku pandud lai valik looduslikke tooteid – Flora Siberica – sisaldades unikaalseid Siberi taimi, et pakkuda efektiivne naha- ja juuksehooldus. Flora Siberica toodete koostisest leiab - Siberi iirise ekstrakte, Kurili tee, Kamtšatka põdrakanepit, Nanai sidrunheina, Siberi ženšenni, Altai kummelit ja muid põhjapoolse piirkonna ravimtaimeid. Flora Siberica sarja tooted on kinnitanud rahvusvaheline standard Cosmos Natural ja sisaldavad mitte vähem kui 97,9 % looduslike koostisaineid. Tooted ei sisalda silikone, parabeene ega sulfaate.
Loe edasi

Tuva Siberica

Tuva kosmeetikasari on inspireeritud Tuva Vabariigist, mis koosneb 5 looduslikust tsoonist: kõrbest kuni tundrani. Tuva Siberica kosmeetikasarja peamised koostisosad korjatakse Tuva Vabariigis asuvatest farmidest. Kõik taimed kogutakse käsitsi, kuivatatakse erilistes ökoloogilistes tingimustes, mis võimaldab säilitada taimedel oma võimsust ja tugevust.
Loe edasi

The Northern Collection

Põhjamaise nahka puhastava sarja eesmärk on rahuldada igasuguse nahatüübi vajadusi tänu ainulaadsele söe ja metsikute Siberi taimede või marjade segule. Aegade algusest peale on põhjapoolsed neenetsid, selkupid ja handid valmistanud Siberi taimedest eliksiire nooruslikkuse ja hämmastava elujõu säilitamiseks. Tundras ja põhjas haruldane süsi ning puit on olnud põhjaalade inimeste jaoks maagiline ning müütiline element. Põhjamaine nahka puhastav sari on inspireeritud nendest iidsetest retseptidest ja šamaanitraditsioonidest.
Loe edasi

Caviar Collagen

Musta kalamarja ekstrakt, mis on ülemaailmselt tuntud oma unikaalsete noorendavate omaduste poolest, on küllastatud valkude ja kollageeni, mineraalide ja vitamiinidega, tänu millele takistab see toode tõhusalt vananemisprotsessi, aktiviseerib rakkude taastumist ja kollageeni moodustumist. Tootesari CAVIAR COLLAGEN on suunatud rakkude uuendamisele, nende elutsükli pikendamisele, sügavale niisutusele, antioksüdantsele toimele ja naha seesmise sära tagamisele.
Loe edasi

Caviar Expert

Selle igati innovatiivse seerumi loomisel on kasutatud komponente, mis stimuleerivad naharakkusid tootma omaenda kollageeni (must kalamari, kullapeptiidid, plaatinakompleks, 3D-kollageen). Natura Siberica CAVIAR EXPERT tagab hetkega nähtava tulemuse: kaotab väsimuse jäljed, parandab näo jumet, tasandab kortsud ja lisab näonahale sära.
Loe edasi

Caviar Gold

Tootes on ühendatud musta kalamarja ja kallihinnalise vedela kulla unikaalsed omadused. Musta kalamarja luksuslik ja äärmiselt tõhus ekstrakt on küllastatud valkude, aminohapete, mineraalide ja vitamiinidega. 24-karaadiline kolloidkuld parandab tänu tehnoloogia viimasele sõnale muude aktiivainete omastamist, tõhustades nende toimet. CAVIAR COLD takistab vananemist. Selle seeria toodete kasutamisel taastuvad rakud, on tagatud lifting-efekt, naha jume ühtlustub ning aeglustuvad alanud vananemisprotsessid.
Loe edasi

Caviar Platinum

Toote koostisse kuulub aktiivne plaatina, millel on täielikult unikaalne omadus – taastada välised vigastused. CAVIAR PLATINUM silub sügavaid kortse, taastab intensiivselt rakkusid, tagab lifting-efekti, vormib näo selgepiirilise kontuuri ning lisab nahale toonust ja elastsust.
Loe edasi

Natura Siberica Loves Lithuania

Tihedatest männimetsadest, järvede rohkusest, maalilisest rannikust, sajanditevanustest tavadest ja leedukate südamlikkusest innustatuna arendasime Leedu traditsionaalsetel taimedel põhineva uue tooteseeria "NATURA SIBERICA loves Lithuania".
Loe edasi

Wild Siberica Saaremaa

Sari Wild Siberica Saaremaa on loodud spetsiaalselt naha ja juuste delikaatseks hooldamiseks. Saaremaa arhipelaagi pehme mereline kliima, viljakad mullad ning puutumatud metsad on loonud suurepärased tingimused unikaalsete, suure potentsiaaliga ja energiajõuga taimede kasvuks, säilitamaks naha ja juuste tervise ja ilu.
Loe edasi

Alladale

Sari Alladale sobib kõikidele juuste- ja nahatüüpidele, sari on suunatud hooldusele ja taastamisele. Alladale looduskaitseala paikneb saja ruutkilomeetrisel territooriumil Šoti kõrgmäestikul. Siin toimub hooliv juhtimine, on planeeritud ning edukalt realiseeritud looduse säilitamisele ja taastamisele suunatud innovatsiooniprojekte.
Loe edasi

Faroe Islands

Spetsiaalselt loodud naha ja juuste sügavaks puhastamiseks ning õrnaks hoolduseks. Selle alusteks on unikaalsed komponendid – Fääri saarte merevetikad, mis kujutavad endast kasulikke mikroelementide, asendamatute mineraalainete ja vitamiinide varamut, aga ka Siberi taimed, millel on suur potentsiaal, jõud ja energia naha ning juuste tervise ja ilu säilitamiseks.
Loe edasi

Natura Siberica Loves Estonia Rukkilill

Eesti maagiline ilu, iidsed traditsioonid ja rikas kultuur inspireerisid meid looma Natura Siberica Loves Estonia Rukkilille tootesarja. Orgaaniline rukkilille- ja arktilise muraka ekstrakt kannavad toodetes edasi ürgset looduse jõudu. Natura Siberica Loves Estonia on kummardus puhtale ja rikkumatule Eesti loodusele ja kultuurile. Kõik Natura Siberica Loves Estonia tooted on naturaalsed ja valmistamisel on järgitud vaid karmimaid kvaliteedinõudeid.
Loe edasi

Natura Siberica Loves Estonia Saialill

Natura Siberica suhtub armastusega Eestisse, Eesti traditsioonidesse, külalislahkusesse ja harmoonilisse puutumata loodusesse. Sarja aluseks on Saaremaalt pärit saialill, mis on kasvanud Eesti puutumata looduses suurima hoole all ning seob meie toodetes kõik head omadused ja jõu.
Loe edasi

Sauna & Spa

Sauna & Spa sarja tiheda konsistentsiga kehaõlid, mis on rikastatud Kaug-Idas ja Siberis kasvavate taimede ekstraktide ja õlidega, töötati välja naha toitmiseks ja uuendamiseks just saunas ja peale saunaskäiku. Siis on poorid hästi puhastatud ja avatud, tänu millele aktiivained sügavale nahakihtidesse jõuavad, seda toitainetega rikastavad ning õrnaks ja enneolematult pehmeks muudavad. Sauna & Spa sarja maskid ja mähised, mis on rikastatud Kaug-Idas ja Siberis kasvavate taimede ekstraktide ja õlidega, töötati välja jääkainete eemaldamiseks nahast ning tõhusaks võitluseks tselluliidiga. Nad stimuleerivad uuenemisprotsesse, tugevdavad naha struktuuri ning silendavad märgatavalt naha pinda, aidates vabaneda “apelsinikoore efektist”. Sauna & Spa sarja kehakoorijad, mis on rikastatud Kaug-Idas ja Siberis kasvavate taimede ekstraktide ja õlidega, töötati välja naha süvapuhastuseks ja elastsemaks muutmiseks ning toksiinide väljutamiseks just saunas. Nahk on uuesti pehme ja õrn just nagu oleksite äsja SPAd külastanud.
Loe edasi

Oblepikha Siberica Professional

Tootesarja Oblepikha Siberica Professional baasiks valiti unikaalne ja hinnaline koostisosa – Altai astelpaju. Natura Siberica spetsialistid uurisid hoolikalt mitmeid astelpaju sorte maailma erinevatest paikadest ja tulid järeldusele, et kõige kasulikum ja eluliselt tähtsate ainete rikkaim on Altai astelpaju. Tänu karmile kliimale ja tugevatele külmadele on tal adaptogeensed omadused, mis aitavad meil ilu säilitada. Altai astelpaju on üks parimaid meie tervise ja ilu eest hoolitsevate vitamiinide, asendamatute aminohapete ning rasvhapete omega 3, 6, 9 ja haruldase omega 7 allikaid. Altai astelpaju õli sobib keha, näo ja juuste hoolduseks. Kõik Oblepikha Siberica Professional sarja tooted sisaldavad suurel hulgal Altai astelpaju õli, mis on saadud käsitsi korjatud valikmarjadest külmpressi meetodil.
Loe edasi

Natural & Organic

Sari Natural & Organic on loodud orgaaniliste ja looduslike koostisosade alusel, mida kinnitab ICEA Euroopa Eco Bio kosmeetikasertifikaat. Kõik need tooted on loodud spetsiaalselt naha ja juuste õrnaks puhastamiseks ja selle ettevalmistamiseks järgmisteks hooldusetappideks, tagades maksimaalse efektiivsuse.
Loe edasi

Natura Siberica for Men Only

Metsik Siber. Looduse puhas jõud ja võimsus. Selles tootesarjas on kasutatud kõiki metsikuid ürte ja haruldasi õlisid, mis meestele mõeldud naha- ja juuksehooldustooted efektiivseks muudavad.
Loe edasi

Copenhagen

Tootesari Copenhagen on inspireeritud Skandinaavia puhtusest ja ainulaadsest Põhja-Siberi looduse võimsusest. Sari sisaldab efektiivseimaid ürte ja taimi, mis on kasvanud külmades piirkondades ja on säilitanud maksimaalselt elavat energiat ning kasulikke omadusi.
Loe edasi

Gžel

Tootesarjas Gžel on ühendatud muistselt Venemaalt pärit juukse- ja kehahooldustoodete retseptid ja haruldaste Siberi taimede jõud. Selle tootesarja tooted sisaldavad mesimuraka-, astelpaju- ja kibuvitsaõli, haruldast orgaanilist mett, põdrakanepi, põdrasambliku, rabamuraka ja taiga pihlaka ekstrakte. Iidsetest aegadest alates on siberlased osanud hinnata nendes metsikult kasvavates ürtides ja marjades peituvat väge, mis aitab säilitada ilu ja jõudu. Karmis kliimas pidevalt oma elu eest võitlema harjunud taimede elujõud on äärmiselt tugev. Nii on harilikus astelpajus väga palju vitamiine ja polüfenoole, kusjuures C-vitamiini on selles 15 korda rohkem kui apelsinis. Rabamurakas ehk „kuninglik mari“, nagu seda Venemaal selle haruldaste omaduste tõttu on kutsutud, sisaldab väga palju kasulikke koostisaineid: kiudaineid, vitamiine C, PP, A, E ja mitmeid B-rühma vitamiine.
Loe edasi

Royal Caviar (ex. Absolut)

Vanuse lisandudes aeglustub organismis kollageeni tootmine. Järelikult muutub aeglasemaks ka naharakkude uuenemine. Organism ei jõua täielikult taastuda. Igapäevane võitlus stressi ja negatiivsete keskkonnamõjudega aga kiirendab selle väsimist veelgi. Naha taastusprotsesside toetuseks on tarvis välist abi. Kuidas aidata nahal säilida pringi ja elastsena? Natura Siberica spetsialistid on välja töötanud unikaalse taastava kompleksi, mis põhineb Venemaa mustal kalamarjal. Musta kalamarja hinnatakse maailmas mitte ainult kui haruldast ja hinnalist delikatessi, vaid ka kui rikkalikku valkude ja aminohapete allikat, mida nahk nii väga vajab. Selle alusel loodud taastav kompleks CaPearl®, kuhu kuuluvad valgud, mineraalid, vitamiinid, aminohapped ja orgaanilised taimeekstraktid, toidab nahka, hoogustab kollageeni tootmist rakkudes, tasandab kortsusid ning muudab naha pringimaks ja elastsemaks.
Loe edasi

Muud tooted

Loe edasi

Little Siberica

Little Siberica sari on sertifitseeritud orgaaniline lastekosmeetika. Little Siberica toodete koostisse kuuluvad kõrgkvaliteetsed orgaanilised ained, vitamiinid ja mineraalid, mis õrnalt hoolitsevad Teie lapse naha, juuste ja hammaste eest ning kaitsevad keskkonna agressiivse toime eest. Little Siberica sarja kuuluvad tooted on mõeldud 0+ ja 1+ vanusele.
Loe edasi