Auhinnad

 • Pure Beauty Awards 2018

  Pure Beauty Awards 2018

  Kaks Natura Siberica tooteid pälvisid maineka auhinna Pure Beauty Awards 2018 Suurbritannias.
  Meil on hea meel teatada, et Northern Black Cleansing Butter võitis hõbeda auhinna, kui “Parim uus näohooldustoode” ja Northern Cleansing Micellar Water võitis kulla, kui “Parim uus orgaaniline toode”.

 • Live Organic Awards 2018

  Live Organic Awards 2018

  Laste kosmeetika Little Siberica - Live Organic Awards 2018 võitja kategoorias "Parim looduslik laste kosmeetika ja aksessuaaride bränd".

 • Best in Pharmacy 2018 (Kreeka)

  Best in Pharmacy 2018 (Kreeka)

  Natura Siberica sari The Northern Collection sai auhinda Kreekas - kõige innovaativsemate toodete ilu valdkonna kategoorias.

 • Nature & Health Natural Beauty Awards 2018 (Austraalia)

  Nature & Health Natural Beauty Awards 2018 (Austraalia)

  Natura Siberica toote pälvis maineka auhinna konkursil Nature & Health Beauty Awards 2018 Austraalias! Natura Siberica Oblepikha dušigeel sai range žürii kõrge hinnangu osalisteks.

 • Iluguru Iluteemant 2018 (Eesti)

  Iluguru Iluteemant 2018 (Eesti)

  Caviar Expert Instant Action Super Face Serum - parim näotoode.

 • Buduaari lemmik 2017 (Eesti)

  Buduaari lemmik 2017 (Eesti)

  Natura Siberica Fresh Spa Imperial Caviar näo mesokokteil – parim vananemisvastane hooldus.

 • Iluguru Iluteemant 2017 (Eesti)

  Iluguru Iluteemant 2017 (Eesti)

  Parim kehahooldustoode Natura Siberica Saaremaa toniseeriv kehakoorija

 • Nature & Health Natural Beauty Awards 2017 (Austraalia)

  Nature & Health Natural Beauty Awards 2017 (Austraalia)

  Kaks Natura Siberica toodet pälvis maineka auhinna konkursil Nature & Health Beauty Awards 2017 Austraalias! Toitev ja taastav astelpajušampoon ning kooriv kätekreem said range žürii kõrge hinnangu osalisteks.

 • Freefrom Skincare Awards 2017 (Suurbritannia)

  Freefrom Skincare Awards 2017 (Suurbritannia)

  Lasteseep sarjast Little Siberica võitis järjekordse rahvusvahelise tähtsusega auhinna! Seep pälvis pronksmedali ühel kõige prestiižikamal konkursil loodusliku ja orgaanilise kosmeetika alal Suurbritannias – Freefrom skincare awards 2017. Žürii liikmed testisid kuu aja vältel naturaalseid ja orgaanilisi vahendeid mitmesajalt brändilt üle kogu maailma. Meie jaoks on uskumatu au ja rõõm, et meie toode on jõudnud parimate kosmeetikatoodete hulka.

 • Mama & Baby Awards Winner 2017 (Suurbritannia)

  Mama & Baby Awards Winner 2017 (Suurbritannia)

  Little Siberica tooted ei sära rahvusvahelisel areenil esimest korda! Seekord õnnestus toodetel saavutada Suurbritannia mainekas preemia Mama & baby awards 2017 korraga kahes nominatsioonis: Little Siberica massaažiõli oli parim lasteõlide hulgas, pisaravaba lastešampoon aga pälvis toimetuse kiituse nominatsioonis Editor's Choice.

 • Cosmopolitan Beauty Awards 2016 (Venemaa)

  Cosmopolitan Beauty Awards 2016 (Venemaa)

  Natura Siberica võitis auhinna kategoorias “Parim disain”, nominatsioonis Cosmopolitan Beauty Awards 2016 – mis on kõige olulisem Venemaa kosmeetikatoodete aastapreemia.

 • Pure Beauty Awards 2016 (Suurbritaania)

  Pure Beauty Awards 2016 (Suurbritaania)

  Üks mainekamatest Briti auhindadest, mida iga aasta antakse tootjatele kõige huvitavamate ja innovaatilisemate toodete eest ilu valdkonnas, mis on toodetud viimase 12 kuu jooksul. Aastal 2016 korraldajad on ettevalmistanud 35 auhinda erinevates kategooriates. Natura Siberica bränd sai kõrge hinnangu „Parim rahvusvaheline läbimurre“ kategoorias.

 • Natural Beauty Awards 2016 (Austraalia)

  Natural Beauty Awards 2016 (Austraalia)

  Aastapreemia annab võimaluse brändidel tõestada oma paremust. Tooteid hinnatakse järmiste kriteeriumide järgi: kvaliteet, hind, originaalsus, pakend ja disain, tehniline tootmine, innovatiivsus ja tarbijate kogemus. 2016 aasta maineka auhinna võitja oli Natura Siberica astelpaju ja meega kehakoorija.

 • Buduaari lemmik 2015

  Buduaari lemmik 2015

  Natura Siberica astelpaju kätekreem – žürii lemmik. Natura Siberica šampoon astelpajuga kahjustatud juustele lamineeriva efektiga – žürii lemmik. Natura Siberica palsam astelpajuga nõrkadele ja kahjustatud juustele lamineeriva efektiga – žürii lemmik.

 • German Beauty Award 2015 (Saksamaa)

  German Beauty Award 2015 (Saksamaa)

  Natura Siberica võitis kategoorias „Parim aasta bränd“ nominatsioonis German Beauty Award, mille lõid Saksamaa kosmeetika spetsialistid.

 • Allure Best of Beauty Award 2015 (Venemaa)

  Allure Best of Beauty Award 2015 (Venemaa)

  Ajakirja Allure Russia lugejate arvamusel on Natura Siberica brändist valitud parimateks kaks toodet: Fresh Spa “Kehakoorija musta kaaviariga” ja meeste näokreem toniseeriva toimega “Wolf Power”.

 • Icons of Russia (Venemaa)

  Icons of Russia (Venemaa)

  2014. aasta aprillis nimetati Natura Siberica sümboliks „Icons of Russia 2014″. Icons of Russia on unikaalne projekt, mis on pühendatud Venemaa sümbolitele – kõige olulisematele ja mõjukamatele sündmustele, ettevõtetele ja inimestele, kes on kirjutanud end riigi ajalukku.

 • Allure Best of Beauty Award 2014 (Venemaa)

  Allure Best of Beauty Award 2014 (Venemaa)

  Natura Siberica astelpaju kehakoorija on ajakirja Allure lugejate poolt hinnatud kõige paremaks tooteks. Leheküljel allure.ru lugejad koostavad nimekirja parimatest toodetest, hääletades parimate poolt.

 • Allure Best of Beauty Award 2013 (Venemaa)

  Allure Best of Beauty Award 2013 (Venemaa)

  Natura Siberica toode „Amarandi vannivaht“ sai parimaks ajakirja Allure lugejate arvates. Leheküljel allure.ru kujundavad lugejad oma paremusjärjestuse, hääletades lemmiktoodete poolt.

 • Buduaar lemmik 2013

  Buduaar lemmik 2013

  Parim seerum ja õli – Natura Siberica taastav näoseerum. Parim shampoon – Natura Siberica šampoon

 • Vitus Beringi Nimeline preemia (Venemaa)

  Vitus Beringi Nimeline preemia (Venemaa)

  Natura Siberica sai laureaadiks nominatsioonis „Parim ettevõte“. Vitus Beringi nimeline Rahvusvaheline preemia on asutatud VF Põhja, Siberi ja Kaug-Ida väikesearvuliste põlisrahvaste Assotsiatsiooni poolt jaja Rahvusvahelise Vene-Taani, Põhja Siberi ja Kaug-Ida väikesearvuliste põlisrahvaste arengufondi „Batani“ poolt.

 • Cosmeeting Paris 2014 (Prantsusmaa)

  Cosmeeting Paris 2014 (Prantsusmaa)

  Toode „Must seep Detoks“ ettevõttelt Natura Siberica tunnistati võitjaks nominatsioonis „Parim näohooldustoode“. Mess Cosmeeting Paris kuulub kõige olulisemate ilutööstuse ekspositsioonide TOPi Prantsusmaal.

 • Interbeauty award (Venemaa)

  Interbeauty award (Venemaa)

  Natura Siberica sai Kuldmedali kreatiivse lähenemise eest rahvusliku brändi kujundamisel. Mess Intercharm professional on juhtiv professionaalse kosmeetika ja ilusalongide seadmete tööstuse üritus Venemaal, SRÜ-s ja Ida-Euroopas.

 • Cosmoprof Best Green Cosmetics Award (Itaalia)

  Cosmoprof Best Green Cosmetics Award (Itaalia)

  Natura Siberica tunnistati Cosmoprof Bologna 2012 parimaks „roheliseks“ kaubamärgiks. Cosmoprof on kosmeetikatööstuse mess, mis avaldab muljet säravate ideedega.

 • The Natural and Organic Award (Inglismaa)

  The Natural and Organic Award (Inglismaa)

  Sari Little Siberica sai parimaks kategoorias „Parim naturaalne kosmeetika lastele“. See on ajakirja Natural Products ja briti orgaaniliste toodete sertifitseerimise ettevõtte Soil Association ühine auhind.