C-Berrica

Sarja kirjeldus

OBLEPIKHA C-BERRICA ON UUS PROFESSIONAALNE NÄOHOOLDUSE SARI

See kollektsioon on järg meie väga tuntud Oblepikha Siberica Professional keha- ja juuksehooldussarjale.

Tuginedes meie ülemaailmsele edule Oblepikha Professional toodetega, me lõime näohooldustooted, mis baseeruvad erakordsel Siberi marjal – Altai astelpajul. Lisaks on tooted rikastatud võimsa antioksüdandiga – C-vitamiini ja mitmesugusete muude vitamiinidega (A, E, B5) ning nahale oluliste AHA/BHA hapetega, sealhulgas glükoolhappe, piimhappe, salitsüülhappe ja muudega.

Oblepikha C-Berricast saab “must have” Sinu igapäevases elus, sest sari sisaldab maske, seerumeid, puhastavaid geele ja koorivaid maske, vahtpuudreid, näokreeme ja vedelikke igapäevaseks kasutuseks, silmakreeme ja isegi puhastuspatju.

Peamine kasu seisneb naha loomuliku sära ning puhtuse saavutamises ja hoidmises. C-Berrica toodete koostisained muudavad naha siledamaks, vähendavad enneaegse vananemise märke ja annavad ühtlase jume. Su nahk muutub koheselt värskeks, pringiks ja elastsemaks.

ALTAI ASTELPAJU

Altai astelpaju on sajandeid kasutatud iluhooldustes. See imeline Siberi mari on parim looduslik C-vitamiini allikas. Orgaanilise Altai astelpaju hüdrolaad soodustab naha üleüldist paranemist, tõstes selle elastsust ja hüdratsiooni.

C-VITAMIIN

C-vitamiin kiirendab naha taastusvõimet ning selleläbi aitab tugevdada naha loomulikku kaitsesüsteemi.

Näohooldus