Press: aprill – juuni 2018

Best in Pharmasy 2018

Natura Siberica sari The Northern Collection sai auhinda Kreekas – kõige innovaativsemate toodete ilu valdkonna kategoorias.

Allikas: naturasiberica.ru


Iluguru teemant 2018

Natura Siberica toode pälvis auhinna Iluguru üritusel “Iluteemant 2018”, parima näotoote kategoorias Caviar Expert Instant Action Super Face Serum .

Allikas: www.iluguru.ee


Eestisse saabus müüki uus kauaoodatud Natura Siberica sari Sibérie Mon Amour.

Eestisse saabus müüki uus kauaoodatud Natura Siberica sari Sibérie Mon Amour! See sari ühendab endas Grasse’i roosi väärtuslikud omadused ja metsikute Siberi ravimtaimede elujõu. Sibérie Mon Amour sari pakub hooldustooteid näole, juustele ja kehale.

Grasse’i roosi kombineeritakse esimest korda valge seedri, siberi seedermänni, dauuria kibuvitsa, rabamuraka ja paljude teiste taimedega.
Selle väärtuslikke ja õrnu omadusi tugevdavad energia ja jõud metsikutelt Siberi ravimtaimedelt, mille kasulik toime juustele ja nahale on ammu teada.


Natura Siberica võttis osa rahvusvahelisel näitusel Natural & Organic Products Europe 2018.

22 ja 23 aprillil 2018 a toimus Londonis rahvusvaheline naturaalsete ja orgaaniliste kosmeetikatoodete- ja toidunäitus “Natural & Organic Products Europe 2018”, kus Natura Siberica võttis osa. Sel aastal võttis üritusest osa üle 700 tootja. Näituse külastajad ning näitusest osavõtjad suure huviga tutvusid Natura Siberica toodetega ja jälgisid, kuidas pressitakse käsitsi värsket seedriõli, mida sai ka kingituseks võtta.

Londonis esitles Natura Siberica kolme uut kosmeetikasarja. Need on Flora Siberica, Siberie Mon Amour ja Tuva Siberica.

Allikas: www.naturasiberica.ru