Natura Siberica šampoon ja palsam

Hei!

Täna otsustasin pikemalt kirjutada juba pikemat aega kasutusel olevatest Natura Siberica šampoonist ja palsamist.

Ma ei hakka üldse keerutama ja ütlen kohe ausalt ära, et tegelikult suhtusin nendesse algul päris suure umbusaldusega: et mis mõttes täitsa looduslik ja hea ka veel?? – kuidas see veel võimalik on? Mõtlesin et kui on looduslik, siis ikka pole päris see mida mina ootan. Osade looduslike šampoonide kohta olin kuulnud, et jätavad juuksed tuhmiks ja “karedaks” kuna seal pole juuksehooldus imevahendeid silikone sees.

Natura Siberica kaubamärk jäi mulle silma kas eelmisest või üleeelmisest Buduaari kevadnumbrist, kus nende juuksehooldustooteid oldi kõrgelt hinnatud aasta lemmikute valimises. Äkki isegi olid esikohal? Vot seda enam ei mäleta… Igal-juhul see ja kiitvad kommentaarid Buduaari foorumis liigutasid mind nende proovimise poole.

Oma esimesed Natura Siberica tooted ostsin Läti kosmeetikapoest Drogas, kus tol ajal olid neil soodushinnad. Valisin välja niisutust ja kohevust andva komplekti. Need on valmistatud kääbus-seedermänni loodusliku orgaanilise ekstrakti alusel. Sisaldavad aminohappeid, mis taastavad vigastatud juuste struktuuri.

Mõlemad pudelid on 400ml-sed, üsna hea suurus, jätkub pikemaks ajaks. Korgid on hea lahendusega ja kergesti käsitletavad.

blog-2014-03-14-02

Lõhn on neil täitsa looduse hõnguga, ei mingit tutti-fruttit ega vahukommi! Neil antud toodetel on männi lõhn, palsamil veidi tugevam kui šampoonil. Algul oli aroom veidi võõras aga nüüd ma lausa naudin seda.

Šampoon on veidi vedelamad kui mina harjunud olen. Tundub, et see vahutab ka veidi vähem kui teised šampoonid mida kasutanud olen. Üritan lähtuda kuuldust, et šampoon ei peagi vahutama ja doseerimisega mitte üle pingutada.

Mõlema toote toimega olen ülirahul, lausa üllatusin neid esmakordselt kasutades. Juba peale šampooniga pesemist on juuksed pehmed, palsamist rääkimata. Tegelikult nad lubavad ka kohevust, aga seda ma ausalt õeldes ei ole märganud. Võib-olla oleneb see ka juustest. Mul on need pikad ja paksud ja ehk ei suudagi neid ükski vägi üles upitada, peale Batiste kuivšampooni.

Lõpetuseks rõõmustan, et Natura Siberica juuksehooldusvahendeid proovisin, need on tõesti head ja ületasid mu lootusi! Julgen neid kindlasti soovitada!

Sirvisin ka Natura Siberica kodulehte ja tahan veel proovida juuksemaski, huulepalsamit, näokreemi, koorijat, mingit keha toodet ja …ühesõnaga kõike!

Allikas: eeva.ee