Natura Siberica anti-stress dušigeel

blog-2015-08-30-02Otsa on saanud minu dušigeel, mis mulle väga meeldis. Selleks oli Nature Siberica antistress dušigeel, mille ma ostsin kevadel Stockmanni hulludelt päevadelt. Eks see kuskil 3-4€ ringis maksis ja pudel ka suhteliselt suur – 400 ml.

Eesi keelselt FB lehelt leidsin järgmise kirjelduse: kaitsev ja toitev, elastse naha jaoks, stressivastase toimega. Koostis: Siberi võhumõõk, lavendliõli, kopsurohi, raudürt, salveiõli, mandel, Siberi kuldpalderjan, sidrunmeliss.

Minu jaoks oli see väga hea leid! Lõhn on sellel neutraalne ja mitte häiriv – seda ei pane tähelegi. Mõnus on seda kasutada, ei jäta nahka kuivaks. Kasutan seda ka raseerimisel. Kuna see ei ärrita nahka ja ei pane ka haavasid kipitama, siis see on väga universaalne ja sobib igasugusteks protseduurideks. Pole küll proovinud, aga kindlasti oleks sellest täitsa ok olnud teha ka kehakoorija.

Pudeliga on aga nii, et kui see on sul vannitoas kapipeal, siis seda on hea kasutada. Pumbaga teema mulle meeldib, sest siis ei pea pudelit kätte võtma, aga kui seda vaja ka trenni kaasa võtta siis on teine teema. Trenni kaasa võtmiseks on see võibolla liiga suur ja tülikas, aga kuna otsa saab lukustada nii, et sealt midagi välja ei tule, siis ma tassisin seda lojaalselt endaga kaasas. Tegelikult on seda ka peale trenni dušiall hea kasutada tänu sellele otsikule. Tuleb võtta lihtsalt suurem kotike selle jaoks : )

Seda toodet ma soovitan ja annan 10/10-st. Selle toote puhul ei leidnud ühtegi miinust, mis võiks punkte alla viia!