Natura Siberica loves Estonia!

Hiljuti koputas mu õlale Natura Siberica, tutvustamaks mulle ja mu lugejatele uut Natura Siberica Loves Estonia tootesarja. Natura Siberica ise pole vast kelelelgi võõras — mitmetes kaubanduskettides saadaolev Venemaalt pärit kosmeetikabränd on võitnud mitmeid südameid nii juukse- kui kehahoolduses.

Kui üldiselt põhinevad nende tooted metsikutel ürtidel ja Siberi taimedel, siis mõnda aega tagasi avas Natura Siberica Tallinna tehases vardiku looduskosmeetika tegemiseks Saaremaa taimedest. Nüüd ongi sündinud päris eestimaine sari Natura Siberica Loves Estonia, mis sisaldab rukkilille- ja arktilise muraka ekstrakte. Kõnealust sarja müüakse muide ainult Eestis. Pisikese patriootlasena tundsin sellise asja üle uhkust ja tahtsin loomulikult teile kõike lähemalt tutvustada.

blog-2015-06-25-02

Tootesarja kuuluvad päeva-, öö- ja silmakreem, dušigeel, šampoon, juuksepalsam ja -mask ning kehakreem. Mul avanes võimalus kõiki tooteid ka omal käel proovida. Olen juba kasutanud ära suurema osa dušigeelist, millel mõnusalt mahe ja üpris neutraalne lõhn nagu kogu sarjal. Võtan kohe ette ka juuksetooted, seda niipea kui praegused on otsakorral (ma lihtsalt ei kannata kui mul on korraga kolm erinevat šampooni pooleli… ). Kel pikema arvustuse ootamiseks jaks puudub, siis Natura Siberica tooted on piisavalt sõbraliku hinnaga, et neid suurema valuta endalegi soetada. Mina olen neid näinud juba suuremates toidupoekettides, aga kindlasti leiab neid mujaltki.

Aga rääkides Natura Sibericast – kas olete mõningaid nende tooteid kasutanud ja millised on olnud teie kogemused? Kuidas suhtute üpris paljukiidetud vene kosmeetikasse üleüldiselt?

Allikas: annaelisabeth.net