Looduslikud kehahooldustooted metsikust Siberist

Natura Siberica on Venemaa esimene looduslik kosmeetikasari. Siberi avarustest korjatud võimsate raviomadustega taimed segatakse kokku iidsete retseptide järgi kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid, et taimede väge maksimaalselt ära kasutada. Natura Siberica tooted on auhindu noppinud lausa rahvusvahelistel iluauhindade jagamistel.

Mina sain proovida piiratud tootesarja Gzel kehahooldusvahendeid. Pakendite ühendavaks jooneks on nostalgiahõnguline  sinine lillemuster, mis pärineks otsekui vanaema portselanserviisilt ja kõigis toodetes peidavad end marjade ekstraktid.

Esimesena proovisin juuste ja keha seepi:

ns-blog-2015-09-10-02

ns-blog-2015-09-10-03

Seep on omapärase tekstuuriga – selline paks kreem, mis tundub otsekui vahustatud. Sellest tekkib rikkalik vaht, mida saab kasutada nii keha kui juuste pesemiseks. Mina siiski eelistan seda keha pesuks, sest juuksed on mul kapriissed ning vajavad igasuguseid niisutavaid-ravivaid spetsšampoone. Gzeli seebiga pesemise järgselt ei olnud nad mul nii siidised kui tavaliselt ning ei püsinud ka sama kaua puhtana kui tavaliselt. Usun, et lühikeste juustega meestele, kes ei suhtu juuste pesemisse nagu pühasse toimingusse, sobib see hästi ka šampoonina kasutamiseks, aga minul jääb ta siiski dušigeeli asenduseks.

Järgmisena kasutasin noorendavat ja niisutavat kehakreemi:

ns-blog-2015-09-10-04

ns-blog-2015-09-10-05

Kreem sisaldab õunaekstrakti, kikkaputke mett ja kibuvitsaõli. Purki mahub tervelt 370 ml kreemi. See peaks rõõmustama usinat igapäevast kehakreemitajat, kellel kreemid kipuvad liiga kiiresti otsa saama. “Pühapäevakreemitajal” jätkub sellest tünnist vist küll mitmeks aastaks. Kreem on üsna paks, kuid imendub kiiresti ja mõnus niisutav tulemus püsib kaua.

Seekord jätsin oma lemmiku viimaseks:

ns-blog-2015-09-10-06

ns-blog-2015-09-10-07

Kehakoorijad on üldse mu lemmikud kehahooldustooted, mida mul kulub väga palju. Eriti armastan tooteid, mis on eristuvad ja oma iseloomuga ning lodjapuu ja vaarikaga kehakoorija seda kindlasti on! Värvilt on see punane nagu vaarikamoos ning ka lõhnab moosi moodi. Koorivad osakesed on ilmselt purustatud vaarikaseemned. Koorivad omadused on sel piisavalt leebed, et kasutada koorijat üle kogu keha ja ka näol. See ei “riivi” nagu mõned soolakristallidega koorijad, vaid on pigem õrn.

Natura Siberica tooteid on müügil paljudes supermarketites, nii et sobiva toote saad mugavalt igapäevasel osturetkel korvi pista ?

Allikas: www.urbanistastyle.com