Fääri Saarte merevetikad

Koostisosa kirjeldus

Fääri saarte vetikad (Alaria Esculenta) kujutavad endast kasulike mikroelementide, asendamatute mineraalainete ja vitamiinide varamut. Mereline kliima ja loodus, merelainete kohin ning soolane mereõhk – kõik see avaldab lõõgastavat ja tervendavat toimet inimese organismile tervikuna, lubades tunda täiuslikku harmooniat ja tasakaalu.

Merevesi – asendamatute mikroelementide allikas. Merevesi sisaldab pea kõiki tuntud ning inimese organismile vajalikke elemente: jood, magneesium, kaltsium, väävel, kaalium, raud, vask, fosfor, tsink, seleen, broom, mangaan jm. Teaduslikult on tõestatud, et merevee mineraalne koostis on peaaegu identne inimese vereplasma koostisega, just seepärast merevees sisalduvad ained on inimorganismi poolt omistatud praktiliselt 100% ulatuses. Saml ajal, tänu looduslikule osmoosi mehhanismile, kasutab meie organism ära just sellises koguses mere päritolu kasulikke komponente, millist talle just sel hetkel tarvis on.

Merevetikad on võimelised kompenseerima inimorganismis puuduolevaid bioloogiliselt aktiivseid aineid. Vetikad sisaldavad rohkelt mineraalaineid, polüsahhariide, lipiide, küllastumata aminohappeid, tsütokiine, antioksüdante ja teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid.

Merevetikatel on samuti omadus oma kasvuperioodi ja elutegevuse jooksul koguda endasse kõikvõimalikke mineraale, mis osalevad ensüümide, vitamiinide ja hormoonide sünteesimisel, samuti ka raku funktsioneerimisel. Merevetikate korjamise ja töötlemise protsess toimub vajalike reeglite jälgimisel, säilitamaks nende kasulikke omadusi ja sisalduvaid akiitvseid aineid.

Tooted