Uute juuksehooldustoodete lummuses: Natura Siberica

Ükspäev Tõnuga poes jalutades avastasime spetsiaalselt Eestile loodud Natura Siberica kollektsiooni ning isegi Tõnu nõustus, et need nägid nii pilkupüüdvad ja ilusad välja. Nüüd nendest täpsemalt uurides sain aga teada, et ups, need spetisaalselt Eestile loodud tooted on juba ammu poelettidel olemas, mitte ei ole tegemist uute toodetega.

Seejärel osutas Tõnu ühele dušigeelile ja mainis, et on ammu seda endale tahtnud, peamiselt ägeda väljanägemise tõttu. Pakendil ongi üks eriti kaunis arktiline karu (pilt allpool) ja kuna tookord meil see ostmata jäi, siis tahtsin teda üllatada ja otsisin Viimsi Keskusest (LCosmetics) selle “karu” üles. Ja lisaks karule ostsin talle ka lõviga shampooni, sest esiteks nägi ka see pakend lahe välja ja lõhn oli ka täitsa mõnus. Küsisin just Tõnult, et kuidas ta asjadega rahule jäi ja ütles, et talle väga meeldivad.

Siis sattus pilk aga (naistele mõeldud) shampoonidele ja nuusutasin ning nuusutasin neid ja kõik tundusid ikka kuidagi liiga sambla- või taimelõhnalised… Mina aga eelistan selliseid magusamaid lõhnu ja ühtäkki sattusin selle “Frozen Berries” vitamiinikollektsiooni peale ja oleksin tahtnud rõõmust lakke hüpata. No niiiii mõnus marjalõhn. Sisaldab murakaid ja jõhvikaid ja murakas on üks mu lemmikmarju üldse! Nii nime (murakas on üks mu lemmikuid eestikeelseid sõnu), lõhna kui ka maitse poolest.

blog-2016-02-23-02

Sellest firmast lähemalt lugedes selgubki, et 95% koostisosadest on taimse päritoluga, need ei sisalda naftakeemiasaadusi, silikoone, parabeene ega sünteetilisi värvaineid. Nende kodulehelt lugesin, et tooraine on hoolikalt ja käsitsi korjatud ning sellest hoolimata ei ole tegemist hirmkallite toodetega. Vägagi taskukohased on! Peamiselt olengi salongitooteid eelistanud seetõttu, et nad ei sisalda juustele kahjulikke aineid ja juba shampoon jääb sinna 15€ kanti. Natura Siberica tooted on aga sisult sama head kui mitte paremad kui salongishampoonid ja see konkreetne maksis veidi üle 5€.

Pärast nuusutas ka sõbranna seda shampooni & palsamit ja ka tema oli sellest lõhnast sillas. Talle kinkisin sõbrapäevaks Natura Siberica spetsiaalselt Eestile loodud saialillega päevakreemi ja ka see oli metsikult hea lõhnaga! Poes ma pakki lahti võtma ei hakanud ja arvasin, et see võib hea olla, aga et nii hea! Proovisime mõlemad käe peal ja oi, kui sametiseks see jättis. Tõesti, kes otsib praegu endale uut näokreemi, siis mõelge sellele. Kreemitotsik on pumbaga ka, nii et eriti mõnus on seda kasutada.

Viimaks avastasin ühe eriti ahvatleva õli/geeli (täpselt ei saanudki aru), mida võib kasutada nii juustel kui ka nahal. Kui ma seda pudelit poes vaatasin ja loksutasin, siis tundus see olevat säratükikestega geel. Samas nüüd netist vaadates pole sädelusest mingit juttu. Aga tegemist on elus vitamiinidega ehk siis sisaldab murakat, mustikat ja hulgaliselt C-vitamiini, mis peaks naha elastsemaks (pehmeks ja siledaks) muutma ja talle sära andma. Ja vitamiinid E, B ning tootes sisalduv keratiin aitab juustel taastada tema elujõu. Ehk siis selline multifunktsionaalne toode. Tahaaaaaan!

Allikas: sandrelle.net