Natura Siberica

Käisin sel nädalal Natura Siberica poe avamispeol ja sain sealt kaasa rikkaliku kinkekoti mõnusate toodetega. Olen nendega juba tutvuda jõudnud ja jagan muljeid teilegi.

Natura Siberica on loonud mõned sarjad spetsiaalselt Eestile. Sini-valge kujundusega Eesti sarja toodete staarkoostisosadeks on rukkilill ja rabamurakas.

Mina sain proovimiseks rukkilille dusigeeli, šampooni ja öökreemi.

blog-2016-10-07-02

Natura Siberica tooted on valimistatud looduslikest koostisosadest, ei sisalda nafta jääkprodukte, ega kahjulikke säilitus- ja lõhnaaineid. Kui looduslikud tooted on tavaliselt üsna krõbeda hinnaga, siis Natura Siberica suudab hinnaklassi meeldivalt rahakotisõbralikuna hoida. Dušigeeli hinnaks on 3.90 ja šampoon 5.10 eurot. Tooted ei vahuta väga tugevalt. Teadupärast on sageli just vahtu tekitavad ained pesuainetes need kurjajuured, mida võib seostada allergiate või halvemal juhul isegi vähiriskiga. Natura Siberica toodetes olevad vahtu tekitavad komponendid ei tekita küll meeletuid vahuhunnikuid, kuid puhtaks pesevad tooted siiski kenasti ja teadmine, et tooted on ohutud ja nahasõbralikud, korvab nende vähese vahutamise.

Rukkilille öökreem on tublisti niisutav ja lubab öösel kortsukestega võidelda. Kreemi hinnaks on 4.79 EUR. Lõhn on tal hästi mõnus ja meenutab mulle sellist “vanaema juures maal”- õndsust. Naturaalne Eesti suviste niitude lillelõhn, mis viib mõtetega lapsepõlve suvedesse.

blog-2016-10-07-03

Ülemisel pildil olev parempoolne toode tekitas minus tõelise WOW efekti. Tegemist on puhta värskeltpressitud seedermänniseemneõliga. Õli valmistatakse Viru keskuses asuvas poes kohapeal, väike labor on poe nurgas kõigile uudistamiseks avatud. Seedriseemneõli sisaldab rikkalikult omega rasvhappeid ja see pehmendab nahka otsekuid imeväel!

Minu käed oskavad ilma ennustada – nii kui oktoober oma esimeste tuuliste päevadega kohale jõudis, muutusid mu käed kuivaks ja karedaks. Juba ühekordne seedriseemneõliga määrimine muutis need jälle pehmeks! Õli Natura Siberica poest osta ei saagi, vaid seda jagatakse kingituseks. Iga päev kell 12.00, 15.00 ja 18.00 üllatatakse ühte ostjat ja kingitakse talle tasuta pudelike värskelt pressitud õli. Nii et ole õigel ajal õiges kohas ja saad võimaluse ka seda imelist toodet proovida!

Juuksehooldusest sain katsetamiseks veel Sauna & SPA sarja Limonnik Nanai Strenght and Growth juuksemaski (Hind 14.95):

blog-2016-10-07-04

blog-2016-10-07-05

Toode sobib heas korras või keskmiselt rikutud juustele. Väga kuivi juukseotsi see pehmeks teha ei suuda. Tekstuurilt on ta klassikaline kreemjas mask, mis on piisavalt paks, et seda oleks mugav ühtlaselt juustele määrida ilma, et väärt kraam niisketelt juustelt maha nõrguma hakkaks.

Natura Siberica poes ringi vaadates jäid mulle kõige rohkem silma erinevad kehakoorijad ja oma suureks rõõmuks avastasin ühe sellise ka oma kinkekotist. Tegu on luksusliku kaaviarisarja Royal Body Scrubiga:

blog-2016-10-07-06

See on lihtsalt täiuslik kehakoorija! Ta sisaldab rikkalikult koorivaid osakesi, mis on piisavalt tugevad, et pakkuda tugevat koorimist, aga samas jälle õrnad ja ei kraabi nahka ebameeldivalt. Koostis on kleepjas ja toode ei pudise nahalt maha. Kehale masseerides muutub ta kreemjaks ning pakub nahale mõnusat niisutust ja nahk ei karju peale dušši kreemi järgi. Lõhn on värske ja astelpajune. Lihtsalt super! Soovitan väga soojalt!

Kas oled juba Natura Siberica tooteid jõudnud proovida?

Allikas: urbanistastyle.com