Natura Siberica Faroe Islands Modelling and Sculpting Body Scrub

Eelmisel nädalal saite lugeda minu arvamust Natura Siberica Alladale toitvast ja taastavast kätekreemist. Täna aga on mul teile näitamiseks järgmine mõnus toode Natura Siberica’lt  – Natura Siberica Faroe Islands modelleeriv kehakoorija.

Natura Siberica Faroe Islands modelleeriv kehakoorija aitab soodustada naha uuenemist ja puhsatumist, valmistades selle ette järgnevaks hoolduseks. Koorija sisaldab Fääri saarte vetikaid, mis on rikkad vitamiinide ja mineraalide poolest, mis stimuleerivad salenemise protsessi, muudavad naha pringimaks ja elastsemaks. Siberi sidrunväändik sisaldab suures koguses C vitamiini ja väärtuslikke A.H.A. – happeid, tänu millele stimuleerib naha uuenemist, muutes kehakontuurid ühtlasemaks ning sujuvamaks.

Natura Siberica Faroe Islands modelleeriv kehakoorija on 370 ml plastik purgis. Koorija on roheka värvusega ning lõhnab mõnusalt. Mulle meeldib, et see kehakoorija sisaldab soola osakesi ning kui ma koorijat nahale masseerin, siis on neid osakesi tunda. NB! Kuna Faroe Islands modelleeriv kehakoorija sisaldab soola, siis ei soovita ma seda kasutada katkisel või ärritunud nahal.

Minu senine kogemus Natura Siberica Faroe Islands modelleeriva kehakoorijaga on seni olnud igati positiivne kuna see muudab mu naha nii mõnusalt siledaks ning samuti tundub pärast koorija kasutaist nahk rohkem trimmis. Kuna ma ennast enne selle kehakoorija kasutama hakkamist mõõdulindiga ei mõõtnud, siis pole mul õrna aimugi, kas Faroe Islands modelleeriv kehakoorija on aidanud ka kuskilt sentimeetreid vähendada. Aga see pole ka oluline, sest ma naudin selle Natura Siberica kehakoorija kasutamist niisamagi 🙂

Rohkem saab Natura Siberica toodete kohta lugeda naturasiberica.ee. Natura Siberica tooteid saab osta näiteks Rimidest, Prismadest, Selveritest, Maximatest, Kaubamaja Ilumaailmast, I.L.U  poodidest jt hästi varustatud kauplustest.