L’cosmetics – orgaanilised ja vegan tooted

Vestlesime L’Cosmetics kaupluse juhataja Jelena Huulega kosmeetikast ja enda eest hoolitsemisest.

Millega tegeleb kauplus L’Cosmetics?

L’Cosmeticsi kauplused pakuvad laia valikut kosmeetikat nii naistele, meestele kui ka lastele. Meie esimene kauplus avati 14 aastat tagasi ning praeguseks on neid Eestis pea kolmekümne ringis.

Kui lai on teie tootevalik?

Meil on esindatud kosmeetikatooted, parfümeeriat ning näo-, keha- ja juuksehooldustooteid. Samuti pakume laias valikus juuksevärve ja hügieenitooteid ning tooteid igas vanuses lastele. Tooted, mida pakume, on esindatud paludes kauplusekettides, ent me pakume täielikku valikult sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Natura Siberica, Must Pärl, Puhas Liin ja paljud teised.

Mida peaks kosmeetika valimisel silmas pidama?

Esmalt tuleb tuvastada nahatüüp ning mõelda enese jaoks välja, millist tulemust soovitatakse saavutada. Kui midagi kasutada, siis tuleb eelistada ühe sarja kreeme ja hooldusvahendeid, kuna üldiselt on nendel toodetel ühised põhikoostisained, mis tõstavad toodete efektiivsust ja mõju. Kindlasti tuleb tähelepanu pöörata ka toodete koostisele, et vältida allergeene – iga inimene on erinev. Kõik meie kaupluse töötajad saavad pidevat koolitust kõikide brändide osas, mis meil esindatud on, nii et kui kliendil peaks mingeid küsimusi olema, on meie konsultandid igati vastutulelikud ja valmis neile vastama.

Mida peaks silmas pidama juuksehooldustooteid valides?

Šampooni, palsami või juuksemaski valimisel tuleb samuti lähtuda oma juukse- ja peanaha tüübist. Näiteks sisaldab šampoon kuivadele juustele selliseid toitaineid ning niisutavaid koostisaineid, mille kasutamine nn. rasvase juuksetüübi ja peanaha puhul halvendaks juuste olukorda ning nende välimust. Rasuste juuste hooldustooted sisaldavad toimeaineid, mis reguleerivad rasu tootmist ja kuivatavad nahka. Kuivade ja lõhenenud otstega juuste puhul on vaja kasutada spetsiaalseid õlisid või seerumeid. Muidugi, täpselt nagu kosmeetika puhul, soovitame eelistada ühe sarja tooteid, kuna need täiendavad üksteist ning tagavad juuste täieliku hoolduse.

Millised juuksevärvid on hetkel moes?

Ei ole saladus, et mood muutub väga kiiresti ning seda on pigem keeruline jälgida. Eriti kehtib see juuksevärvi osas, sest muutustele pole nii lihtne reageerida. 2017. aasta kevad/suvi peamised moodsad juuksetoonid on blondide jaoks näiteks sellised soojad ja mahedad liivakarva toonid. Brünettide puhul on teemaks külmade ja talviste nüanssidega toonid, samuti on käesoleval aastal aktuaalne punase kulla värv, mis sümboliseerib kuke aastat. Siiski, on mood ainult üks asi, mida järgida, iga naine peaks eelkõige tuginema oma maitsele ja eelistustele.

Mida huvitavat te meestele pakute?

Esmajärjekorras muidugi erinevaid raseerimis- ja raseerimisjärgseid tooteid. Šampoone, dušigeele, näokreeme ja parfüüme. Huvitavatest asjadest on meil näiteks seeria ilutooteid “World of Tanks,” mis põhineb populaarsel arvutimängul. Samuti Natura Siberica sari meestele ning Cool Men ja LaRive tualettveed.

Millised tooted on teie klientide lemmikud?

Üks tootesari, mis on väga palju austajaid leidnud, on Natura Siberica, millel on väga lai tootevalik. Samuti ka Valgevene päritolu Belita Vitex või Ukraina eeterlikud õlid Aromatika, Organic Shop ja Kalina. Lastele on meil suur valik tooteid, mis on valmistatud lähtudes tuntud multifilmide ja filmide disainil nagu näiteks Paw Patrol, Frozen, Masha ja Karu ja Star Wars.

Arsenali keskuses on tervisenädal. Mida huvitavat pakub selle puhul teie kauplus?

Otsustasime anda võimaluse tutvuda kolme looduslike toodete sarjaga Natura Sibericalt. Samuti on tervisenädalal meie kaupluses Dr. Konopkas tooted 30% soodustusega. Antud tooted on orgaanilised ja vegan sertifikaadiga, mis tähendab et nende toodete koostises ei kasutata loomse päritoluga koostisosi.

Allikas: www.arsenalkeskus.ee