New in / Natura Siberica

Hiljuti avas Viru Keskuses oma esimese esinduspoe looduslikku ja orgaanilist kosmeetikat pakkuv bränd Venemaalt – Natura Siberica (Siberist inspireeritud ja Eestis toodetud).

Olen nende erinevaid tooteid aastate jooksul katsetanud ning täna jõudsin viimaks ka nende vastavatud poodi sisse astuda. Plaanisin küll juba avamispäeval sinna jõuda või vähemalt lähipäevil, kuid nagu ikka – plaanida ju võib! Kuigi ei ole kodust üldse kaugele minna, vajab see ikka oma ennelõunaste käikude planeerimist ja lihtsalt ei klappinud hästi see varasem sinnajõudmine muude plaanidega.

ns-news-2016-11-09-01

Lisaks avasid nad täna ka eestikeelse kodulehekülje, kust siis saab ka huvipakkuvate toodete kohta uurida (kuigi kõike neil seal – veel? – olemas ei ole, aga ehk ikka lisanduvad). Pood ise on mõnusalt avar ja ilusa disainiga. Kõik (ma usun?) nende tooted esindatud, mis hea – teistes poodides leiab nende tooteid vaid osaliselt ning ei saagi täit ülevaadet, mida kõike Natura Siberica endas peidab. Täna sai poes aga tükk aega uuritud ning tutvutud ka sarjadega, mida mujal varasemalt ei ole kohanud. Täitsa põnev oli seal uudistada, kui oleksin üksi olnud (loe: ilma 1a10k kaasalseta), oleks ilmselt veelgi kauem seal riiulite vahel aega veetnud.
Lisaks asub poes ka Fresh SPA by Natura Siberica, kus siis saab end lasta hellitada erinevate näo – ja/või kätehooldustega.

Tegelikult astusin poodi sisse üldse sooviga tutvuda lastele/beebidele mõeldud sarjaga – sihiga osta põnnidele uus pesuvahend, mis ideaalis sobiks nii juustele kui ka kehale. Selle ka leidsin ja soetasin. Ostukotti potsatas mõnusalt pontsakas pumbaga pudel Little Siberica Baby Cream Soap. Kreemine pesuvahend, mis sobilik alates sünnist ehk siis eriti mahe ning sealjuures ei sisalda parabeene, silikoone, värvaineid, SLS jms … “sisaldab 10,7% mahedaid koostisosi, 98,30% looduslikke koostisosi”.

Lisaks laste pesuvahendile potsatas ostukotti veel kaks toodet – kehakoorija ja kätekreem. Kätekreemide osas olen ma väga valiv ja igasugustega (mis ei toimi nii nagu tahaksin) käsi kreemitama ei hakka, näiteks ei meeldinud mulle üldse nende asteplaju sarja kätekreem, mis oli minu jaoks liialt kerge, liialt tugeva lõhnaga jne… aga see-selleks. Täna avstasin sealt ühe mõnusa tekstuuriga (katsetasin põgusalt) kätekreemi – Nourishing and Repairing Natural Hand Cream. Kahjuks eestikeelselt kodulehelt seda ei leidnudki, kuid toimelt peaks olema intensiivselt niisutav ja toitev ning parandama naha elastsust ja samas ka kergelt pinguldava toimega. Jätab naha siidiseks ja pehmeks. Eksnäis.

Kehakoorja sai valitud eelkõige pakendi järgi – et oleks tuubis – ning seejärel selle järgi, et ei oleks juba mu vanniäärt varem kaunistanud (olen 2?3? erinevat juba nende sarjadest kasutanud). Valituks osutus limiteeritud väljaande “Love Latvia” sarjast Regenerating Body Scrub Loves Latvia kehakoorija. “Uuendav kehakoorija – puhastab, uuendab, koorib, silendab ning pehmendab nahka”. Mulle see tuubi variant meeldib, oluliselt mugavam kasutada, kui neid keeratava kaanega potsikuid. Lõhnalt meenutab mulle jõule, selline mahe puidune ja piparkoogilik (sisaldab tammeekstrakti ja seedripuud).

ns-news-2016-11-09-02

Kõik tooted tulevad koheselt kasutuselevõtmisele ning õige pea saan ka täpsemalt kiita/laita – ma loodan, et ikka pigem kiita!

Teil kõigil, kel vähegi huvi nende toodete vastu, soovitan Viru Keskuses asuvasse esinduspoodi sisse astuda ja seal veidi aega veeta – mõnus ja rahulik uurida nii omapäi, kui ka teadjamatelt neidudelt abi küsida. Ei tee mingit otsest reklaami, vaid jagan oma toredaid emotsioone külastusega ?

Allikas: www.blogbymaaria.wordpress.com