Natura Siberica Alladale Nourishing & Repairing Natural Hand Cream

Natura Siberica on bränd, millest olin  palju kuulnud ja lugenud, aga ise selle katsetamiseni ma veel ei olnud jõudnud. Enne jõule saabus mulle aga kingitus Natura Sibericalt ning tänases postituses jagangi teiega enda muljeid Natura Siberica toitvast ja taastavast kätekreemist.

Natura Siberica Alladale toitev ja taastav kätekreem on sertifitseeritud naturaalne kreem. See sisaldab Šoti rahvuslille ohakat ning metsikut roosilõhnalist kuldjuurt, mida kasvatatakse Natura Siberica orgaanilises farmis Hakassias. Orgaaniline ohaka ekstrakt niisutab nahka intensiivselt ning roosilõhnaline kuldjuur aitab suurendada naha elastsust ning pinguldab seda.

Natura Siberica Alladale toitev ja taastav kätekreem on 75ml lihtsa disainiga tuubis. Kreemil on hele kreemikas värvus, meeldiv lõhn ning mõnus konsistents.

Natura Siberica Alladale toitev ja taastav kätekreem tundub nahale kandes koheselt niisutav ning muudab kuiva naha jälle kenasti pehmeks. Kreemi nahale kandmisel soovitan ma siiski kreemi kogusega piiri pidada, sest kui liiga palju seda Natura Siberica kätekreemi nahale kanda, siis ei suuda ta täielikult imenduda ning nahk jääb ebameeldivalt rasvaseks. Mulle meeldib, et Natura Siberica kätekreem hoiab mu käte naha niisutatuna tunde ning isegi pärast käte pesemist on tunda, et nahk kätel on toidetud ja pehme.

Kokkuvõttes on minu kogemus Natura Siberica Alladale toitva ja taastava kätekreemiga igati positiivne. Mulle meeldib, et see kreem niisutab koheselt mu nahka ning kreemi jätkub kauaks kuna korraga läheb vaja vaid väike kogus kreemi.

Rohkem saab Natura Siberica toodete kohta lugeda naturasiberica.ee. Natura Siberica tooteid saab osta näiteks Rimidest, Prismadest, Selveritest, Maximatest, Kaubamaja Ilumaailmast, I.L.U  poodidest jt hästi varustatud kauplustest.

Allikas: www.beautybymissl.com