Natura Estonica Lemon Verbena kehakreem

blog-2016-09-17-02Kehakreem on vist küll üks ja ainus selline toode, mida ma olen kõige altim erinevaid katsetama ja emotsiooni ajel ostma. Ainsad kriteeriumid kreemile on, et imenduks kiirelt ning ei oleks imalalt magusa/tugeva lõhnaga (ma ei saa aru neist šokolaadi-maasika-vahukommikehakreemidest. Mulle meeldib neid nuusutada poes purkidest, kuid ise nii magusalt lõhnata ei taha). Mulle meeldib, kui kreemil on mahe/neutraalne lõhn või siis mingi värske/ürdine.
See Natura Siberica kreem – Natura Estonica Lemon Verbena body cream – on üks täiesti juhuslik leid Kaubamaja e-poest. Verbena ehk sidrun-raudürdi aroom mulle meeldib ning puhtalt selle põhjal sai see kreem ostukorvi pistetud. Lisaboonuseks ka võrdlemisi pisike hind selle suure koguse kohta – 3.60€/300ml.

//Note: kes veel ei teadnud, siis Natura Siberica pakub metsikutel ürtidel põhinevat looduslikku kosmeetikat, mis on sündinud Siberis ja toodetud Eestis!

Kreem on suur üllataja – väga väga väga mõnus! Tekstuurilt põnev – selline rikkalik, aga õhuline (nagu mousse ehk siis vahulaadse tekstuuriga). Õrnalt helerohelise tooniga ja mõnusa maheda värske sidrun-raudürdi lõhnaga. Imendus kiirelt jättes naha siidiseks ja pehmeks. Kõik kriteeriumid minu jaoks täidetud.

Olen selle emotsiooniostuga vägagi rahul ja tekkis huvi ka sama sarja teiste kehakreemide vastu (näiteks valge seedri kehakreem või muraka kehakreem).

Milliseid Natura Siberica tooteid Sa kasutanud oled ja kindlasti soovitaksid katsetada?

Allikas: https://blogbymaaria.wordpress.com