Maaria blogist

Lemmikud novembris

Viimaks olen leidnud oma ammuse lemmiku – The Body Shopi Kanepi kätekreemi – kõrvale teise hea ja toimiva kätekreemi! Selleks osutus Natura Siberica poodi külastades juhuslikult valitud kätekreem Alladale Nourishing & Repairing Hand Cream – toitev ja taastav kätekreem orgaanilise takja – Šotimaa sümboli – ning hoolikalt meie Hakassias asuvast orgaanilisest farmist korjatud lumi-tundrasambliku baasil. Kiidan-kiidan! Võrdlemisi kerge tekstuuriga, kuid korralikult niisutav ja nahka parandava toimega. Lisaks väga meeldiva lõhnaga. Olen väga meeldivalt ja positiivselt üllatunud selle kätekreemi osas ning kindlasti soovitan proovida! (PS! hinnaklass on ka meeldiv, ma ostsin ise küll soodusega ning maksin selle eest u 3.5 €, aga pakun, et üle 5 € kuigi palju see ei maksa).

Lastele mõeldud nahahooldustooted

Täpset pealkirja ei andnudki sel korral panna, sest kõik tooted on eri brändidelt, kuid spetsiaalselt laste nahahooldussarjadesse kuuluvad. Olen neid laste peal kasutanud nüüd kuu aja ringis – mõnda rohkem, mõnda vähem – ning julgen neid ka teile soovitada!

Laste nahahooldustoodete puhul jälgin paljuski ka seda, mida need sisaldavad ning kui nahasõbralikud need on. Preili mul tundlikuma ja kuivema nahaga ning tänu sellele olen katsetanud suures hulgas erinevaid kehakreeme/-õlisid ja pesuvahendeid – on olnud toimivamaid ja vähemtoimivamaid tooteid, kuid need viimased kolm on olnud eriti asjalikud ostud. Toredalt on kõik need sattunud ühesugustes pakendites – mugavates ja mahukates 500 ml pumbaga pudelites.

Esimesena neist kolmest sattus vanniäärele Natura Siberica Baby sarjast Little Siberica Baby Cream Soap. Kreemjas vedelseep, mis hästi õrnatoimeline ning sobib juba kasutada alates sünnist. Minu arvates see lõhnab lihtsalt imeliselt – selline mahe/puhas/värske “roheline, õrnalt lilleline” lõhn. Sisaldab: 10,7% mahedaid koostisosi, 98,30% looduslikke koostisosi. “Igapäevaseks hoolduseks mõeldud lasteseep puhastab hellalt beebi käsi ja keha. Ei kuivata nahka. Mahe kaseekstrakt rahustab ja pehmendab nahka. Kolmisruseekstraktil on parandav ja põletikuvastane toime.” Ostsin küll lastele kasutamiseks, kuid kasutan ka ise (soovitati seda ka Natura Siberica poes, oli ka müüjate suur lemmik).

Kasutatud & tühjad

Natura Siberica Regenerating Body Scrub Loves Latvia kehakoorija. Mulle meeldivad kehakoorijad, eriti sellised, mida kehale masseerides ka reaalselt tunda on (masseerib mõnusalt) – see on täpselt selline. Meeldib ka see, et see on tuubis – hästi mugav kasutada! Lõhnalt meenutab jõule, selline mahe puidune ja piparkoogilik. Meeldis ja soovitan! “Jamavaba” toode ning vägagi heas hinnaklassis! Üleüldiselt on Natura Siberica kehakoorijad väga mõnusad, nii potsikus kui tuubis – soovitan uurida ja katsetada!

Allikas: www.blogbymaaria.com/2016/11/30/lemmikud-novembris

www.blogbymaaria.com/2016/12/12/arvustus-lastele-moeldud-nahahooldustooted

www.blogbymaaria.com/2017/03/21/kasutatudtuhjad-4